DOSTAWY ADBLUE®

jakość dostaw adblue

AdBlue Dostawy hurtowe 

Jakość

 

Produkt który oferujemy jest produktem najwyższej jakości i zgodny jest ze wszystkimi obowiązującymi normami (ISO 22241 oraz EURO 5 i EURO 6). Gwarantem tego jest licencja VDA, certyfikat jakości jak również bogate doświadczenie producenta.

Agrola jako dystrybutor AdBlue® spełnia surowe kryteria producenta w zakresie jakości świadczonych usług oraz ścisłego przestrzegania wymogów dotyczących obrotu płynem.

Reprezentując międzynarodowego producenta firme CrossChem możemy z dumą oświadczyć, że dostarczamy naszym Klientom produkt o najwyższych parametrach czystości składu. Posiadając własną flotę pojazdów jesteśmy w stanie zagwarantować odbiorcom ciągłość dostaw, pomoc oraz doradztwo techniczne.

Przechowywanie

 

AGROLA realizuje ściśle zalecenia producenta w zakresie przechowywania płynu AdBlue®, dzięki czemu jest on maksymalnie chroniony przed działaniami czynników zewnętrznych. W efekcie nasi Klienci zawsze otrzymują produkt spełniający najwyższe wymogi jakościowe.

 

Do najistotniejszych warunków magazynowania AdBlue® należą:

Przechowywanie płynu
w pojemnikach bezciśnieniowych

Składowanie pojemników
z AdBlue® w pomieszczeniach suchych i dobrze wentylowanych

Ochrona płynu przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz przegrzaniem (temperatura pow. 25°C powoduje skrócenie okresu przydatności, a także może wpłynąć na częściową utratę właściwości fizykochemicznych)

Ochrona płynu przed nadmiernym wychłodzeniem (temperatura poniżej minus 11,5°C może powodować krystalizację roztworu, a także zwiększenie jego objętości o ok. 7%)

kanistry adblue

Optymalna temperatura do przechowywania AdBlue® mieści się w przedziale od minus 11,5°C do 25°C i nie powinna trwale zbliżać się do skrajnych wartości.

Przy każdej dostawie Klient otrzymuje zaplombowaną i opisaną próbkę produktu z tej samej partii towarowej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących jakości preparatu, próbkę można odesłać do analizy laboratoryjnej.

Naszym Klientom udzielamy szczegółowych instrukcji w zakresie przechowywania płynu, a także oferujemy możliwość użyczenia dedykowanych zbiorników do przechowywania i dystrybucji AdBlue®.

kanistry adblue
płyn do spryskiwaczy agrola

Płyn do spryskiwaczy

 

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów z branży transportowej, rozszerzyliśmy ofertę produktową o profesjonalny letni oraz zimowy płyn do spryskiwaczy. Produkt na bazie metanolu lub etanolu, dostępny w kanistrach 5L lub w ilościach hurtowych od 1000 litrów dostarczany w zbiornikach IBC.  
  

  • skutecznie usuwa zabrudzenia drogowe i owady z szyb samochodowych,
  • nie pieni się,
  • nie pozostawia smug,
  • bezpieczny dla wycieraczek, szyb, reflektorów oraz uszczelek,
  • ma przyjemny zapach.
płyn do spryskiwaczy agrola
PRODUKCJA KANISTRÓW

PRODUKCJA KANISTRÓW

 

Wraz z intensywnym rozwojem firmy, w drugiej połowie 2023 roku uruchomiliśmy maszynę rozdmuchową do produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Opakowania jakie produkujemy mają pojemność 5L i 10L. Oferujemy lejki dostosowane do AdBlue® i płynu do spryskiwaczy.

Pojemność5l10l
Gwintfi 38fi 45
KolorBezbarwnyBezbarwny
Waga170g +/- 5g380g +/- 5g
SurowiecHDPEHDPE
WymiarSzerokość: 130 mm
Długość: 195 mm
Wysokość: 312 mm
Szerokość: 130 mm
Długość: 195 mm
Wysokość: 312 mm
Pakowanie na palecie
1200 mm x 800 mm
328 szt.180 szt.

 

maszyny do produkcji karnistrów agrola
maszyny do produkcji karnistrów agrola
transport adblue

Transport

 

AGROLA zapewnia szybki i niezawodny transport płynu AdBlue® Klientom w kraju oraz dostawy kanistrów w obszarze Europy. Realizacja dostaw zazwyczaj nie przekracza terminu 72 godzin.

Oferujemy następujące formy dostaw AdBlue®:

dostawy cysterną do zbiornika Klienta

– minimalna ilość zamawianego płynu to 1000 litrów

Transportujemy w zbiornikach typu „Mauzer” o pojemności 1000 litrów, dostarczanych na palecie samochodem wyposażonym w windę

– praktyczne rozwiązanie, zapewniające wygodę magazynowania i dystrybucji płynu (możliwość podłączenia dedykowanego zestawu do tankowania)

dostawy całocysternowe, realizowane cysternami o pojemności 14000 litrów lub 23000 litrów

– opcja adresowana do strategicznych odbiorców, powiązana z preferencyjnymi warunkami (priorytetowe dostawy oraz negocjowalne ceny)

Konfekcja

Oferowane przez nas kanistry AdBlue® zapewniają kierowcom wygodę tankowania w trasie, zawsze gdy zachodzi taka konieczność. Nasz profesjonalizm zaowocował współpracą z największymi w kraju hurtowniami, sklepami motoryzacyjnymi i stacjami paliw. Oferujemy kanistry o pojemnościach 5, 10 , 18 i 20 litrów oraz 220l beczki.

AGROLA nie korzysta z usług pośredników. Wszystkie dostawy realizujemy własnymi, nowoczesnymi pojazdami, specjalnie do tego celu przystosowanymi. Cysterny wchodzące w skład naszej floty wyposażone są w legalizowane układy dystrybucyjne, gwarantujące precyzyjny pomiar dostarczonego płynu. Wszystkie elementy zbiorników i kontenerów wykonane są z wysokostopowych stali lub tworzyw sztucznych w celu ochrony przed korozją i zanieczyszczeniami.

agrola autoryzowany dystrybutor adblue