AGROLA

BIURO

Florianów 17
26-720 Policzna
woj. mazowieckie

504 990 991

biuro@phuagrola.pl

Godziny pracy: 8:00 – 16:00

Agrola – Dział Obsługi Klienta

Region północno - zachodni

Kamil KulaKamil Kula

Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel. 504 090 167
k.kula@phuagrola.pl

(województwa: wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie i kujawsko-pomorskie)
Region wschodni
Piotr SzymańskiPiotr Szymański
Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel. 504 090 143

p.szymanski@phuagrola.pl

(województwa: lubelskie, podkarpackie, podlaskie, warmińsko-mazurskie)
Region centralny

mateusz wieraszkaMateusz Wieraszka
Lider zespołu obsługi klienta

tel. 504 090 118
m.wieraszka@phuagrola.pl

(województwa: mazowieckie, łódzkie)

 

Region południowy

Aleksandra KwapińskaAleksandra Knapińska
Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel. 504 090 144
a.knapinska@phuagrola.pl

(województwa: świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie)

Kierownik Biura Obsługi Klienta

Hubert ProckiHubert Procki
Kierownik Biura Obsługi Klienta
tel. 504 090 456
h.procki@phuagrola.pl

Kierownik Pionu Sprzedaży

Radosław PapiewskiRadosław Papiewski
(rynki zagraniczne – eksport)
tel. 504 090 510
r.papiewski@phuagrola.pl

Specjalista ds. eksportu

Agnieszka RojeckaAgnieszka Rojecka
Specjalista ds. eksportu
tel. 504 090 979
a.rojecka@phuagrola.pl

Przedstawiciel Handlowy

Wojciech KrakowiakWojciech Krakowiak
Przedstawiciel Handlowy
tel. 504 090 562
w.krakowiak@phuagrola.pl

Przedstawiciel handlowy

Witold MikołajczykWitold Mikołajczyk
Przedstawiciel handlowy
tel. 504 090 661
w.mikolajczyk@phuagrola.pl

Dział Transportu

 

tel. 504 090 137
transport@phuagrola.pl

Dział Realizacji Zamówień

 

tel. 504 090 045
biuro@phuagrola.pl

Dział Fakturowania

 

tel. 504 990 991
faktury@phuagrola.pl

Dział Marketing

 

tel. 504 090 096
p.karlinska@phuagrola.pl

przechowywanie adblue

Formularz Kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest PHU Agrola z siedzibą w 26-720 Policzna, Florianów 17. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

6 + 10 =

agrola autoryzowany dystrybutor adblue