AGROLA

O NAS

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AGROLA z siedzibą we Florianowie (gmina Policzna) to firma rodzinna z bogatą tradycją. Przedsiębiorczość i elastyczne podejście do biznesu zapoczątkowały poprzednie pokolenia. Właściciel firmy Robert Rogala jest kontynuatorem dzieła swojego ojca Edmunda Rogali – założyciela AGROLI. Jak sugeruje nazwa, firma była początkowo związana z przemysłem agrotechnicznym, stanowiąc ważny element tego sektora gospodarki na szczeblu lokalnym.

r

MISJA

Konsekwentnie budujemy naszą markę dostarczając najwyższej jakości produkty, dbając jednocześnie o środowisko. Szacunek i zaufanie klientów jest naszym priorytetem, dlatego ciągle podwyższamy standardy i jakość obsługi naszych klientów.

r

WIZJA

Największy i najszybciej rozwijający się dystrybutor AdBlue® na rynku polskim i zagranicznym.

Niemal od początku swojego istnienia AGROLA jest otwarta na nowe technologie i to one przede wszystkim wyznaczały kierunki naszego rozwoju. Nakłady na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań oraz stopniowa rozbudowa przedsiębiorstwa zwracały się w postaci zwiększonego zaufania wśród Klientów i pracowników. Systematyczny rozwój i modernizacja stały się filarem ugruntowanej pozycji naszej firmy jako dysponującej solidnym potencjałem – zarówno technicznym, jak i kadrowym. Atrakcyjny wizerunek naszego przedsiębiorstwa został dostrzeżony przez strategicznych partnerów biznesowych, a także renomowane marki takie jak Kingspan, DESO, JFC oraz Piusi. To co nas wyróżnia to szybkość w działaniu, jakość produktów na najwyższym poziomie, elastyczność w relacji z klientami oraz szybki poziom decyzyjny co pozwala nam zostać liderem w branży.

W latach 2008 -2021 AGROLA działała jako autoryzowany dystrybutor płynu NOXy® AdBlue® produkowanego w GA. Od tego czasu rozbudowaliśmy kanał dystrybucji oraz zdobyliśmy zaufanie wśród klientów na terenie Polski oraz innych krajów europejskich. W czerwcu 2021 roku, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku, rozpoczęliśmy innowacyjny projekt z międzynarodowym koncernem Crosschem International produkującym atestowany płyn AdBlue® w wielu europejskich krajach. Bogate doświadczenie tego europejskiego producenta oraz jego obecność na rynku polskim pozwoliło klientom na wybranie oferty najbardziej pasującej do ich potrzeb.

W 2022 roku rozpoczęliśmy działalność w branży paliwowej. Nasza fuzja z lokalną firmą działającą w tej branży od ponad 30 lat pozwoliła nam rozszerzyć ofertę o najwyższej jakości paliwa dostarczane bezpośrednio do naszych klientów.

Naszych Klientów zaopatrujemy w płyn AdBlue® oraz paliwa, płyny do spryskiwaczy, zbiorniki, systemy dystrybucyjne i akcesoria związane z przechowywaniem i dystrybucją tych płynów.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY!

Certyfikat ISO 9001:2015

Z dumą ogłaszamy, że System Zarządzania w firmie AGROLA został oceniony i uznany za zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015. Norma ISO jest międzynarodowym standardem określającym system zarządzania jakością w organizacjach.

To dla nas ogromne osiągnięcie i dowód naszego zobowiązania w dążeniu do doskonałości i osiągania najwyższej jakości usług. Dziękujemy za zaufanie, które nam okazujecie. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i dalszy rozwój.

Referencje

AGROLA – nasz sprawdzony dostawca – zarówno AdBlue, jak i całego osprzętu! Polecamy!

Hubert Kamiński

Miejski Zakład Komunikacji

Dziękujemy za pomoc przy wyborze odpowiedniego zbiornika na naszą stację paliw oraz terminowe dostawy AdBlue!

Monika Kamola

Stacja Paliw, Słubice

Polecam firmę AGROLA. Każdy z naszych oddziałów jest wyposażony w zbiornik z systemem zarządzania dostarczonym przez firmę AGROLA. Partner godny współpracy.

Krzysztof Ziarek

Trans Logistic, Kraków

Świetny kontakt z firma Agrola ułatwił nam wybór odpowiedniego sprzętu co skutkowało naszym zadowoleniem. PHU Agrola to firma godna polecenia.

Andrzej Sulima

Trans-Sped, Gdańsk

Od lat współpracujemy z firmą z zakresie dostaw AdBlue i całego sprzętu do dystrybucji. Polecamy!

Krzysztof Mazur

Usługi Transportowe, Tychy

Współpraca z firmą AGROLA przebiega bez problemów, zawsze dostarczają towar na czas, zgodnie z informacją podaną w SMS.

Andrzej Piasecki

Maram Group SP. Z O.O

Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę P.H.U. AGROLA jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie dostawy AdBlue.

Jakość towaru , terminowość dostaw i standardy obsługi klienta stoją zawsze na najwyższym poziomie.

Grzegorz P.

Carmel Trans

Umowa, w czasie trwania której kupiliśmy 280285 litrów AdBlue, realizowana jest w sposób prawidłowy, dostawy wykonywane są terminowo i z należytą starannością, a wyżej wymieniony roztwór mocznika posiada wymaganą przez nas wysoką jakość.

Helena Janowska

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Katowice Sp z o.o.

agrola autoryzowany dystrybutor adblue