AGROLA

O NAS

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AGROLA z siedzibą we Florianowie (gmina Policzna) to firma rodzinna z bogatą tradycją. Właściciel firmy Robert Rogala jest kontynuatorem dzieła swojego ojca – założyciela AGROLI. Jak sugeruje nazwa, firma była początkowo związana z przemysłem agrotechnicznym, stanowiąc ważny element tego sektora gospodarki na szczeblu lokalnym.

Niemal od początku swojego istnienia AGROLA była otwarta na nowe technologie i to one przede wszystkim wyznaczały kierunki naszego rozwoju. Nakłady na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań oraz stopniowa rozbudowa przedsiębiorstwa zwracały się w postaci zwiększonego zaufania wśród Klientów. Systematyczny rozwój i modernizacja stały się filarem ugruntowanej pozycji naszej firmy jako dysponującej solidnym potencjałem – zarówno technicznym, jak i kadrowym. Atrakcyjny wizerunek naszego przedsiębiorstwa został dostrzeżony przez strategicznych partnerów biznesowych – Zakłady Azotowe „Puławy” S.A., a także renomowane marki takie jak Kingspan, DESO, JFC oraz Piusi.

 W roku 2008 AGROLA została autoryzowanym dystrybutorem płynu NOXy® AdBlue®.

Jego producentem w naszym kraju są zakłady Grupy Azoty (stąd jego polska nazwa „NOXy®”). Nasz status autoryzowanego dystrybutora pozwala nam na współpracę w zakresie odbioru towaru z trzech zakładów produkcyjnych Grupy, mieszczących się w Puławach, Policach i Kędzierzynie-Koźlu. Dzięki temu mogliśmy rozszerzyć swoją działalność na teren całego kraju, zapewniając terminowość dostaw klientom z najodleglejszych zakątków Polski.

r

MISJA

Konsekwentnie budujemy naszą markę dostarczając najwyższej jakości produkty, dbając jednocześnie o środowisko. Szacunek i zaufanie klientów jest naszym priorytetem, dlatego ciągle podwyższamy standardy i jakość obsługi naszych klientów.

r

WIZJA

Największy i najszybciej rozwijający się autoryzowany dystrybutor NOXy® (AdBlue®) na rynku polskim i zagranicznym.

Naszych Klientów zaopatrujemy nie tylko w sam płyn AdBlue®, ale także w zbiorniki, systemy dystrybucyjne oraz akcesoria związane z przechowywaniem i dystrybucją płynu.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY!

Referencje

AGROLA – nasz sprawdzony dostawca – zarówno NOXy, jak i całego osprzętu! Polecamy!

Hubert Kamiński

Miejski Zakład Komunikacji

Dziękujemy za pomoc przy wyborze odpowiedniego zbiornika na naszą stację paliw oraz terminowe dostawy AdBlue!

Monika Kamola

Stacja Paliw, Słubice

Polecam firmę AGROLA. Każdy z naszych oddziałów jest wyposażony w zbiornik z systemem zarządzania dostarczonym przez firmę AGROLA. Partner godny współpracy.

Krzysztof Ziarek

Trans Logistic, Kraków

Świetny kontakt z firma Agrola ułatwił nam wybór odpowiedniego sprzętu co skutkowało naszym zadowoleniem. PHU Agrola to firma godna polecenia.

Andrzej Sulima

Trans-Sped, Gdańsk

Od lat współpracujemy z firmą z zakresie dostaw AdBlue i całego sprzętu do dystrybucji. Polecamy!

Krzysztof Mazur

Usługi Transportowe, Tychy

Współpraca z firmą AGROLA przebiega bez problemów, zawsze dostarczają towar na czas, zgodnie z informacją podaną w SMS.

Andrzej Piasecki

Maram Group SP. Z O.O

Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę P.H.U. AGROLA jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie dostawy AdBlue.

Jakość towaru , terminowość dostaw i standardy obsługi klienta stoją zawsze na najwyższym poziomie.

Grzegorz P.

Carmel Trans

Umowa, w czasie trwania której kupiliśmy 280285 litrów NOXy, realizowana jest w sposób prawidłowy, dostawy wykonywane są terminowo i z należytą starannością, a wyżej wymieniony roztwór mocznika posiada wymaganą przez nas wysoką jakość.

Helena Janowska

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Katowice Sp z o.o.

agrola autoryzowany dystrybutor adblue