ADBLUE®

KARIERA W FIRMIE AGROLA

phu agrola kariera

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

AGROLA jest pionierem na rynku AdBlue. Poszukujemy osób, które przekraczają swoje granice i chcą pracować w prężnie rozwijającej się firmie. Jesteśmy otwarci na osoby energiczne, ambitne i pomysłowe. Jesteśmy innowacyjni. Dbamy o środowisko . Staramy się by atmosfera w naszej firmie była ciepła i rodzinna. Szacunek i współpraca jest dla nas priorytetem. Jeżeli wśród naszych ofert znajdziesz taką, która Cię zainteresuje –  to właśnie na twoją aplikację czekamy ! 

Nie widzisz takiej oferty, która na dany moment by Cię zainteresowała ale czujesz, że możesz być częścią naszego zespołu – wyślij nam swoje CV na adres email : rekrutacja@phuagrola.pl 

Być może to właśnie Ciebie poszukujemy !

AKTUALNE OFERTY

KIEROWCA KAT C+E

 

MIEJSCE PRACY:
POLSKA

PEŁNY ETAT

 

Firma AGROLA jest dystrybutorem płynu AdBlue w Polsce i Europie.

Niemal od początku istnienia nasza firma była otwarta na nowe technologie i to one przede wszystkim wyznaczały kierunki naszego rozwoju.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko: 

 

Kierowca C+E – cysterna, dystrybucja AdBlue do klientów końcowych i stacji paliw

Miejsce pracy: Polska

 

Kierowca C+E – cysterna z ADR lub plandeka

Miejsce pracy: Polska

 

Kierowca C+E -plandeka, kółka PL-UE-PL

Miejsce pracy: Polska-kraje UE-Polska

Główna siedziba firmy: Puławy (trasa nr 12, 17km od Puław, 10km od Zwolenia)

 

Opis stanowiska:

– Prowadzenie pojazdu kat. C+ E

– Dostarczanie towaru i obsługa klientów wg zamówień oraz specyfikacji,

– Współpraca w zespole w zakresie realizacji wyznaczonych celów ,

 

Wymagania:

– Prawo jazdy kat C+E, 

– Uprawnienia na przewóz rzeczy ,

– Praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu ,

– Doświadczenie min 6 msc na podobnym stanowisku

-Karta do tachografu

 

Oferujemy:

– Umowa o pracę na pełny etat

– Bardzo dobre wynagrodzenie 

– Wolne weekendy ( praca od pon -pt)

– Niezbędne narzędzia pracy (ubiór służbowy , telefon) 

– Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (dodatkowe ubezpieczenie na życie)

-Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, dobrą atmosferę pracy i fajny zespół 🙂

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania lub na email rekrutacja(a)phuagrola.pl .

 

APLIKUJ

 

„Administratorem Twoich danych osobowych będzie PHU AGROLA Robert Rogala. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO. Nie będziemy udostępniać Twoich danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji lub do czasu wskazanego w formularzu aplikacyjnym. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W przypadku podania w CV większej ilości danych osobowych, niż wynika to z przepisów prawa (art. 22 Kodeksu pracy Dz.U. z 2018 r., poz. 108), prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych”.

Jeżeli wyrazi Pani/Pan wyżej wskazaną zgodę, przysługiwać będzie Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody oraz inne prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@phuagrola.pl

Podanie danych i wyrażenie zgody, o której mowa powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia). „

Aplikuj

Wypełnij formularz i dołącz do naszego zespołu.

    Plik z CV:

    Dozwolone formaty przesyłanych plików: pdf|doc|docx|jpg|png|; Maksymalny rozmiar: 3 MB

    Administratorem danych jest PHU AGROLA Robert Rogala z siedzibą w Policznej 26-720, Florianów 17 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    agrola autoryzowany dystrybutor adblue