KARTA FLOTOWA AGROLA

Tańsze AdBlue® – niższe koszty eksploatacji pojazdów: Karta Flotowa AGROLA!

karta flotowa Agrola

Korzyści dla Twojej firmy są zbyt istotne, by przejść obok nich obojętnie!

 

Karta Flotowa AGROLA to:

  • Oszczędność dochodząca nawet do 30%!!! Wystarczy porównać standardowe ceny AdBlue® na stacjach paliw z tymi, które funkcjonują przy użyciu Karty Flotowej AGROLA – rachunek jest prosty!
  • Dogodne lokalizacje – jesteśmy obecni na najważniejszych przejściach granicznych z Niemcami. Nasze stacje zlokalizowane są w Kołbaskowie, Słubicach oraz Strzelnie (Zgorzelec).
  • Wygoda, szybkość, komfort! Nie ma potrzeby rozliczania się na stacjach – usługa tankowania nabijana jest automatycznie na kartę. Klient otrzymuje okresowo zbiorczą FV z uzgodnionym terminem płatności.

Karta Flotowa AGROLA – szczegóły dotyczące usługi

 

  • Z naszymi Klientami podpisujemy bezterminową umowę, umożliwiającą dostęp do automatycznych dystrybutorów AdBlue®, zlokalizowanych w pobliżu najważniejszych przejść granicznych.
  • Karta Flotowa AGROLA uprawnia do tankowania płynu AdBlue®, a także zakupu płynu do spryskiwaczy w cenach specjalnych – z rabatem dochodzącym nawet do 30% w porównaniu do średnich cen rynkowych.
  • Firma Agrola rozlicza się z Klientami na podstawie dwóch faktur zbiorczych w miesiącu, wystawianych zazwyczaj piętnastego i ostatniego dnia miesiąca (o ile warunki umowy nie stanowią inaczej).
  • Jednorazowy koszt wydania Karty Flotowej AGROLA to 20 PLN netto. Całkowity brak kosztów abonamentowych i jakichkolwiek innych ukrytych kosztów.
Agrola autoryzowany dystrybutor adblue

AGROLA – kim jesteśmy?

  PHU Agrola z siedzibą we Florianowie (gmina Policzna) to autoryzowany dystrybutor płynu AdBlue® (32,5% roztworu mocznika), niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania katalizatorów SCR w pojazdach z silnikami Diesla. W tym sektorze branżowym działamy od roku 2008, sukcesywnie rozbudowując sieć dystrybucyjną, a także zakres świadczonych usług. Aktualnie zaopatrujemy naszych Klientów również w paliwa, płyny do spryskiwaczy, zbiorniki oraz całe systemy dystrybucyjne do oferowanych płynów. Jesteśmy firmą ukierunkowaną na systematyczny rozwój i stałe podnoszenie standardów jakości. Uhonorowaniem naszych starań jest Certyfikat ISO 9001:2015, który jednocześnie stanowi ważną informację dla naszych Klientów: PHU Agrola to solidny i wiarygodny partner biznesowy!

Nasze rekomendacje

Nie znasz jeszcze naszej firmy? Zobacz, jakie zdanie mają o nas Klienci, którzy nas dobrze poznali!

AGROLA – nasz sprawdzony dostawca – zarówno AdBlue, jak i całego osprzętu! Polecamy!

Hubert Kamiński

Miejski Zakład Komunikacji

Dziękujemy za pomoc przy wyborze odpowiedniego zbiornika na naszą stację paliw oraz terminowe dostawy AdBlue!

Monika Kamola

Stacja Paliw, Słubice

Polecam firmę AGROLA. Każdy z naszych oddziałów jest wyposażony w zbiornik z systemem zarządzania dostarczonym przez firmę AGROLA. Partner godny współpracy.

Krzysztof Ziarek

Trans Logistic, Kraków

Q & A

Q: W jakiej cenie mogę zatankować AdBlue® na samoobsługowej stacji?

A: Dla posiadaczy Karty Flotowej AGROLA marża przy tankowaniu wynosi jedynie 20 groszy w stosunku do naszej ceny hurtowej. To się naprawdę opłaca! W przypadku kart flotowych naszych partnerów – tutaj zależy to od postanowień zawartych umów.

Q: Jaki jest koszt obsługi Karty Flotowej AGROLA?

A: Jest tylko jedna opłata – 20 PLN netto – uiszczana jednorazowo przy wydawaniu karty. Nie ma żadnych innych opłat: abonamentowych, operacyjnych etc.

Q: Co zrobić w przypadku zgubienia Karty Flotowej AGROLA?

A: Należy jak najszybciej skontaktować się z naszą firmą. Natychmiast zablokujemy kartę, a następnie wydamy nową, na takich samych zasadach.

Q: Czy jest możliwe ustawienie limitów tankowania?

A: Każda umowa, którą zawieramy z Klientem, dopuszcza taką opcję. Mogą to być zarówno limity pod kątem ilościowym, jak też wartościowym.

Q: W jaki sposób należy opłacać tankowania z użyciem Karty Flotowej AGROLA?

A: Standardowo, dwa razy w miesiącu (piętnastego i ostatniego dnia) wystawiamy każdemu Klientowi fakturę zbiorczą na wszystkie tankowania zrealizowane w danym okresie. Termin płatności faktury jest regulowany umową.

Q: Czy Karta Flotowa AGROLA jest zabezpieczona kodem PIN?

A: Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, nasze karty są wyposażone w nadane automatycznie kody PIN. Indywidualny kod jest zawsze dostarczany do Klienta w osobnej korespondencji.

karta flotowa Agrola

Zamów kartę

Zamów Kartę flotową od Agrola: 

lub napisz do nas za pomocą formularza.

karta flotowa Agrola

Formularz Kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest PHU Agrola z siedzibą w 26-720 Policzna, Florianów 17. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

7 + 3 =

agrola autoryzowany dystrybutor adblue